Par mums

Mēs, Latvijas attīstībai Jaunatnes nodaļa, esam sabiedriski un politiski aktīva organizācija, kuras mērķis ir pārstāvēt Latvijas jauniešu intereses politikā, aktualizēt jaunatnes problēmas un piedāvāt tām risinājumus.

Mēs uzskatām, ka ikvienam jaunam cilvēkam ir jādod iespēju attīstīties - iegūt kvalitatīvu izglītību, strādāt, veidot ģimeni un dzīvot pilnvērtīgu un nodrošinātu dzīvi.

Jaunumi

 • 21 mar

  Aicinām Saeimu samazināt vēlēšanu vecuma slieksni

  17. martā partijas “Latvijas attīstībai” biedri pulcējās uz ikgadējo kongresu, kur šī gada galvenā tēma bija apvienības veidošana ar kustību “Par!” un partiju “Izaugsmei”. Kongresa otrajā daļā tika lemts un debatēts par iesniegtajām rezolūcijām.

  Lasīt tālāk
 • 14 mai

  Viesojamies LYMEC kongresā Stokholmā

  Mūsu jaunieši piedalījās pavasara LYMEC kongresā Stokholmā, kur kopā ar citām liberālām organizācijām sprieda par labākajām rezolūcijām, kuras atbalstīt. Mēs iestājāmies par cīņu pret Krievijas propagandu.

  Lasīt tālāk
 • 30 mar

  Cirku bez dzīvniekiem!

  Latvijas attīstībai Jaunatnes nodaļa 30. martā pie Saeimas piedalījās protesta akcija "Par cilvēcīgu cirku" ar mērķi paust atbalstu likuma grozījumiem, kas aizliegtu izmantot savvaļas dzīvniekus cirka izrādēs Latvijā.

  Lasīt tālāk
Visi notikumi

Kalendārs