Jaunumi

04 aug
2014

Aizvadīta Vasaras akadēmija 2015

No 31. Jūlija līdz 2. Augustam viesu namā “Saulgoži” norisinājās jau otrā partijas “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļas (LAJN) rīkotā Vasaras akadēmija.

Gaļas cepšana un darbs grupās, pirts baudīšana un LAJN tālāko mērķu izvirzīšana. Trīs dienas tika aizvadītas apvienojot izklaidējošo ar izglītojošo. Kamēr pirmais vakars šajā Vasaras akadēmijā bija paredzēts gan jaunatnes nodaļas, gan visas partijas biedru saliedēšanai, atlikušās dienas tika pavadītas izglītojoties un attīstot dažādas prasmes.

Semināra otrā diena bija nozīmīga ar to, ka viesu vidū bija partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis Edgars Jaunups, kurš aizrautīgi stāstīja par savu pieredzi politiskajā darbībā, kas aizsākas jau agrā bērnībā. Ne mazāk svarīgi jauniešiem bija uzzināt tieši E. Jaunupa domas par to, kādas iespējas jauniešiem paver politika.

Vasaras akadēmijas trešā diena tika veltīta sadarbības veidošanai ar Igaunijas Reformu partijas Jaunatnes nodaļu, kura ieradās, lai uzzinātu par partijas “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļas paveikto un mērķiem, kā arī lai dalītos savā pieredzē. Tika izveidota Baltijas liberālo jauniešu darba grupa, kuras mērķis ir sadarboties gan ar igauņu, gan lietuviešu liberālo partiju jaunatnes organizācijām, lai veicinātu ilgtermiņa sadarbību Baltijas valstu starpā.

Paldies visiem, kuri piedalījās aizraujošajā Vasaras akadēmijā 2015. Tiekamies jau nākamgad!