Jaunumi

18 aug
2015

Dalība Kanālu regatē 2015

Partijas “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa jau otro gadu piedalījās Rīgas brīvostas organizētajā Kanālu regatē.

Pasākuma ietvaros dalībniekiem ir jāatrāda jau iepriekš sagatavots priekšnesums, demonstrējot savas komandas radošo pusi, kā arī jāsacenšas ar citām komandām esot pie katamarāna stūres un pedāļiem.

Piektdien 14. augustā komandas kapteine Rasma Zaharenko devās uz Kapteiņu sanāksmi, kur notika komandas kārtas numuru izloze. Mūsu kapteine paveica to godam, izvelkot 3. kārtas numuru. Savukārt nākamajā dienā mūsu komanda “X-Latvieši” piedalījās komandu gajienā, skatītājiem atrādot savus košos tērpus.

Pēc gājiena gatavojāmies pirmajam braucienām, kurā piedalījās Andris Bačkurs, Emīls Dobrājs, Germans Šļubers un Ainārs Kalniņš. Sīvā cīņā tieši pirms finiša komandai izdevās apsteigt pirmajā vietā braucošos pretiniekus, kas nodrošināja uzvaru pirmajā braucienā.

Kamēr dažas komandas startēja uz ūdens, citas to darīja uz skatuves. “Latvijā ir savi varoņi” bija mūsu devīze, kuru arī nodemonstrējām savā priekšnesumā. Līdz ar to pasaulslavenais varonis Supermens, kuru mēs salīdzinājām ar Latviešu varoņiem – Sprīdīti, Lāčplēsi un Kurbadu, pierādā to, ka laime nav jāmeklē ārpus Latvijas. Tā meklējama tepat.

30 komandu konkurencē izcīnijām 10. vietu, taču bez dalības Kanālu regatē 2015 “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa varēja saliedēties ciešāk un izbaudīt Rīgas pilsētas svētkus kopā.