Jaunumi

21 dec
2016

“Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa uzsāks biedru piesaisti

Aizvadot publiskas diskusijas ar dažādiem ekspertiem un organizējot kampaņu par balsstiesību piešķiršanu pašvaldību vēlēšanās no 16 gadu vecuma, partijas “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa no nākamā gada janvāra uzsāks jaunu biedru piesaisti.

“Raugoties uz Latvijā notiekošajiem politiskajiem procesiem un sabiedrībā augošo neapmierinātību ar varu, jauniešiem ir jāliek saprast, ka iesaistīšanās politikā ļauj tiešā veidā ietekmēt mūsu valsts attīstību un tās nākotni jau šodien. Es ar lielām cerībām raugos uz saviem vienaudžiem un ticu, ka mūsu vidū aug spējīgi un talantīgi līderi,“ skaidro partijas jaunatnes nodaļas vadītājs Edgars Lejnieks.

Partijas “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa jau sevi pierādījusi sevi kā viserudītāko jaunatnes nodaļu starp visām politisko partiju jaunatnes organizācijām, uzvarot TV debašu raidījumā “Vārds pret vārdu”. Debatējot par tādām Latvijā aktuālām un nozīmīgām tēmām kā “Vai būtu jālikvidē iespēja Saeimas deputātiem balsojumos atturēties”, “Vai būtu jāveido kopīga Eiropas Savienības armija?” un citām, “Latvijas attīstībai” Jaunatnes nodaļa turnīrā guva pārliecinošu uzvaru.

Partijas vadītājs Juris Pūce atzina, ka jauniešu iesaistīšanās politiskajā procesā Latvijai kā demokrātiskai valstij ir vitāli nepieciešama.

“Mēs bieži vien nenovērtējam jauniešu potenciālu, jo viņi ir ne tikai mūsu nākotne, bet arī tagadne. Man prieks, ka mūsu Jaunatnes nodaļas jaunieši sevi vairākkārtīgi Latvijas un Eiropas mērogā ir apliecinājuši kā kompetentus un enerģiskus jauniešus,” norāda partijas vadītājs Juris Pūce.

Jaunatnes nodaļa tika izveidota 2014. gada 8. martā un šobrīd tajā darbojas vairāk kā 50 biedri. Svarīgi atzīmēt, ka nodaļa ir vienīgā organizācija Latvijā, kura ir pilntiesīgs biedrs  Eiropas Liberālās jaunatnes organizācijā (LYMEC), kas sevī ietver vairāk nekā 200 000 cilvēku no dažādām politiskajām jauniešu organizācijām Eiropā.