🤩 Saturiski izglītojoša un piedzīvojumiem bagāta – tā piecos vārdos raksturojam mūsu šī gada Young Liberals’ Summer Academy!

Mēs, “Jaunieši attīstībai” visas nedēļas nogales garumā pucējāmies uz ikgadējo vasaras akadēmiju, lai neformālā gaisotnē piedalītos dažāda veida izglītojošās un izklaidējošās aktivitātes, kā arī vienkārši labi pavadītu laiku. Piedalījāmies dažādās diskusijās un sarunās ar redzamiem Latvijas politikas veidotājiem, veidojām vīziju par 🇱🇻 un 🇪🇺 nākotnes vīziju, kā arī nodevāmies dažādām sportiskām aktivitātēm!

Sirsnīgi pateicamies Latvijas attīstībai un Friedrich Naumann Foundation Europe par atbalstu akadēmijas rīkošanā! Tā patiesi izdevās uz visiem 💯! | Thank you very much, both “Latvijas attīstībai” and FNF for your continuous support and making our summer academy possible!

🌍 Vai arī Tu vēlies pievienoties liberālai jauniešu poliskajai organizācijai, kas iestājas par brīvo tirgu, cilvēka tiesībām un tiesisku valsti? Aizpildi pieteikuma anketu un kļūsti par vienu no mums! https://jauniesi.attistibai.lv/

🤩 Saturiski izglītojoša un piedzīvojumiem bagāta – tā piecos vārdos raksturojam mūsu šī gada Young Liberals' Summer…

Posted by Jaunieši attīstībai on Tuesday, August 11, 2020